scorecardresearch

NASA dünyayı kandırıyor: NASA Mars’ta Bulunan Yeraltı Şehrini Gizliyor

10.377 izlenme
Kategori Belgesel
Eklenme Tarihi 2 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
NASA dünyayı kandırıyor: NASA Mars’ta Bulunan Yeraltı Şehrini Gizliyor Uzay araştırmacıları NASA’nın Kırmızı gezegen olarak adlandırdığı Mars’da yeraltı şehri keşfedildiği iddiasını ortaya attılar.

Uzay araştırmacıları NASA’nın Kırmızı gezegen olarak adlandırdığı Mars’da yeraltı şehri keşfedildiği iddiasını ortaya attılar.

Uzay araştırmacılarına göre, Mars’ta çekilen fotoğraflarda özel yöntemlerle görüntüsü gizlenmiş yerler yeraltı şehirleri. Uzay araştırmacılarının Kızıl gezegene ait birçok fotoğrafı incelenmesinin sonucu, NASA‘nın Mars’taki gizli arazinin gösterildiği asıl fotoğrafı gizlediği iddiasına yol açtı.

Araştırmacıların söylediğine göre, kırmızı gezegenin bir bölümünü yansıtmak amacıyla “Google Earth” programında bununla ilgili görüntüler kasten tahrif edilmiş. Buna rağmen araştırmacılar Mars’ta bulunan dörtgen kara deliğini tespit ettiler.

Express Gazetesinin yazdığına göre uzmanlar kara deliğin tetkik edilmesi ve arstaki yeryüzü şekillerinin anlaşılabilmesi için çok fazla zaman harcadılar. Tüm bu çalışmaların sonunda Mart’ta yeraltı şehri olduğu kanaatine vardılar.

Ünlü ufolog Scott Waring Mars’ta bulunan yeraltı şehriyle ilgili yayınlanan video görüntülerini izlemesine rağmen ayrıntılı bir açıklamada bulunmadı. Scott Waring Mars yüzeyinde uzay gemileri inişi için özel bir yer olduğunu ifade etti.

Youtube’de yayınlanan Mars’ta Gizli Yapılar adlı videonun sahibi Marsel İrazus’a göre ise, NASA gibi kurumlar bu tür sırların ortaya çıkmak için çalışmaları talihsizlik ike sonuçlanıyor.

Birçok kişinin iddiasına göre, Mars’taki bu görüntüleri “Google Earth” in yardımıyla belirlemek mümkün ama bu, görüntünün net ve kaliteli kayda alınması önemli.

Etiketler